30 бер. 2014

Нагороди

У шкільний архів додані нагороди з різноманітних конкурсів.
27 бер. 2014

План заходів під час весняних канікул по НВК № 125

2013-2014 н.р.
25 бер. 2014

Конкурс газет

До 200-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка у НВК № 125 пройшов конкурс шкільних газет. Теми – різноманітні: Шевченко-поет, Шевченко-художник, пам’ятні місця, повязані з життям і творчостю Кобзаря тощо. Перше місце віддали газеті 9 класу, друге – 8-го. Цікавий і інформативний матеріал підібрали учні для газет. Учні початкових класів намалювали малюнки-ілюстрації до віршів Т.Г.Шевченка. Тепер у школі працює виставка газет і малюнків! Долучайтесь і ви!
20 бер. 2014

Учень 9 класу, Трошин Артур, посів ІІ місце в чергових обласних змаганнях

Учень 9 класу, Трошин Артур, посів ІІ місце в чергових обласних змаганнях чемпіонату ДЮСШ № 8 з веслування на байдарках і каное з ЗОРП серед юнаків 1996-97 р.н.
17 бер. 2014

Ловнічий Андрій. Нагороди.

Ловнічий Андрій, учень 9 класу, займається боксом з 5 класу. За цей період приймав участь в змаганнях різного рівня, в тому числі, міських (Херсонська область, м.Олександрія), міждержавних на території СНГ та тематичних, присвячених, певній даті календаря або герою (пам’яті генерал-майора Б.Армейнцева). За цей час одержав до 50-ти медалей, 12 кубків. В учнів школи викликало здивування, що на особистій виставці Андрія серед медалей було лише 3 за ІІ місце, а всі інші - за І-ші місця. Останнє змагання з боксу, на якому він виступав і одержав чергову перемогу, І місце в ваговій категорії 63 кг., проходило в січні 2014 року, присвячене пам’яті МС СРСР Кургузова В.П
16 бер. 2014

Виставка картин

У НВК №125 проходила експозиція картин Івана Айвазовського. Учні зачаровано слухали розповідь про видатного митця. Такої кількості картин за своє життя, мабуть, не намалював ніхто! Море на картинах художника вигладає настільки правдиво, що здається, шторм вирує поруч! З цікавістю розглядали картини і висловили бажання побувати у будинку-музеї І.Айвазовського, щоб ознайомитись з умовами його життя і ще раз подивитись на геніальні картини митця.
13 бер. 2014

Дніпропетровщина – це наша рідна земля!

Шестикласники знайомилися з містами нашої області, гербами і цікавими пам’ятками Дніпропетровщини. Цікаву літературу принесли на класну годину учні! Скільки ілюстрацій і фотографій! Класна година промайнула дуже швидко, всім учням було цікаво слухати своїх товаришів і доповідати самим. Дніпропетровщина – це наша рідна земля!
9 бер. 2014

Заходи проведені в НВК №125

У 3 класі, класний керівник Ушакова О.В., пройшла година спілкування.
7 бер. 2014

Петріківський розпис у 1 класі

27 лютого в НВК працювала майстерня петриківського розпису. Вчитель початкових класів Прозоровська Г.В. проводила майстер-клас для учнів 1-4 класів. За результатами - в коридорі школи оформлено виставку дитячих робіт. Діти отримали велике задоволення від малювання.
6 бер. 2014

Брейн-ринг по творчості Т.Г.Шевченка

Серед учнів 8 і 9 класів НВК проводився брейн-ринг по творчості Т.Г.Шевченка. Змагання пройшло цікаво і змістовно: учасники команд і вболівальники побачили унікальні відеокадри, читали вірші видатного українця, змагалися на краще знання цого творчості і біографії.