7 січ. 2015

Змагання 3, 4, 5 класів

Присвячені Дню Збройних Сил України
27 груд. 2014

Учні зробили маскувальну сітку для бійців АТО

У спортзалі НВК хлопці та дівчата власними руками виготовили маскувальну сітку.
22 груд. 2014

180 років від дня народження Марко Вовчок

180 років від дня народження Марко Вовчок (М.О.Вілінська) (1833-1907), української та російської письменниці.
19 груд. 2014

День святого Миколая

день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у НВК № 125
14 груд. 2014

День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС».
12 груд. 2014

День збройних сил України

У 6 класі, класний керівник Тенета Н.В., проведено інтерактивний урок «Свято мужності і відваги». Діти засвідчили свою повагу до всіх, хто носить військову форму, девізом свята стали слова «Вітчизну із святом вітаємо нині І хочемо, щоб вона мужніла і цвіла, Навіки слава, слава Україні! Її народу слава і хвала!» Учні школи з 1 по 9 клас стали учасниками шкільної акції по збору теплих речей, продуктів для воїнів АТО, міської акції по збору макулатури, кошти від якої направлені на допомогу воїнам АТО.
7 груд. 2014

Цивільний захист у дитсадку НВК

Тиждень безпеки життєдіяльності у дитсадку НВК. Сьогодні в старшій групі дитячого садка вчителем фізичного виховання Товстолєсом О.В. було проведено заняття «Захист дитини». Діти вчилися зав’язувати ватно-марлеві пов’язки та одягати противогаз. Також дізнались у яких випадках треба їх використовувати.
1 груд. 2014

Тиждень космосу

Інформація про проведення тижня КОСМОСУ
26 лист. 2014

Урок мужності.

В нашому класі навчається Мокляк Владислав, тато якого захищає незалежність нашої країни на Сході. Сьогодні Влад розповів нам про свого татуся, показував фото з місця його служби. Ми пишаємось, що у нас є такі татусі і хочемо бути схожими на них.