17 груд. 2013

Заходи до Дня людей з обмеженими фізичними можливостями

«Справжнє милосердя – це бажання працювати на користь іншим людям, не думаючи про винагороду», - такими словами Х.Келлера розпочався урок доброти «Дивіться на нас як на рівних» у 5-му класі, класний керівник Тенета Н.В. Діти дізналися про відомих людей з різними фізичними вадами, яких не зламала хвороба. Кожна дитина подарувала своє любляче серце тим, хто цього потребує. Серця, вирізані з кольорового паперу, з побажаннями діти приклеїли на білий лист.
13 груд. 2013

10 грудня у НВК № 125 пройшов єдиний урок «Права людини».

Учні 1, 2, 5, 6 класів НВК ознайомилися з обов’язками та правами дитини. Переглянули фільм «Казкові герої в країні прав і обов’язків». А потім із задоволенням відповідали на запитання вікторини: «У дітей є права».

За здоровий спосіб життя

Під час місячника «За здоровий спосіб життя» у 4 класі був проведений класний лекторій «Корисна чи шкідлива жувальна гумка?» Багато цікавого розповіли учні своїм однокласникам про історію виникнення жувальної гумки. Діти склали корисні поради любителям гумки.

Бережіть світло

В школі була проведена виховна година "Бережіть світло"

Представники правоохоронних органів

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, БАТЬКИ ТА УЧНІ ! Повідомляємо Вам, що за КЗО «НВК № 125 ЗНЗ-ДНЗ» Дніпропетровської міської ради закріплені наступні співробітники Самарського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області
3 груд. 2013

Урок доброти

В 9 класі, на виховній годині, в міжнародний день проведено урок доброти тема якого була "Дивіться на нас як на рівних"
3 груд. 2013

Година спілкування "16 днів проти насильства"

В ході акції "16 днів проти насильства" в 9 класі проведена година спілкування
14 лист. 2013

Районній конкурс "Заради життя на Землі"

Учні 125 школи прийняли участь у районному конкурсі присвяченому 70-річчю визволення м. Дніпропетровськ від фашистських загарбників.
14 лист. 2013

Ярмарок

Нещодавно у нашій школі відбувся щорічний ярмарок, в якому прийняли участь всі учні нашої школи.
13 лист. 2013

Фінансова грамотність

В ході Всеукраїнського тижня «Фінансова грамотність» в 9 класі проведено годину спілкування на тему: «Як банк створює гроші».