13 лют. 2017

З Україною в серці

5 лют. 2017

Розклад на 2 семестр

Оновлений розклад на порталі "Мої знання"
23 січ. 2017

День Соборності України

20 січня 2017 року учні, педагоги зібрались на урочистий флешмоб «Ми – разом!», присвячений Дню Соборності України - святу народної єдності, що відзначається в пам'ять про події, які об'єднали українців східної і західної частини країни в далекому 1919 році. День Соборності, як ніколи, актуальний і в наші дні. Віддав належне пам’яті не тільки активістів УНР і ЗУНР, а й сучасних героїв, учасників Революції Гідності, вихованці НВК вирішили замкнути «живе коло», в якому разом об’єднались і всі 165 учнів закладу, і педагоги, і працівники школи!

Старий Новий рік

Весело: з розвагами, іграми, призами зустріли старий Новий рік дівчата і хлопці 8 класу Навчально-виховного комплексу № 125. Доречні у холодну погоду був чай, тістечка, можливість потанцювати!

Баскетбол

З 4 січня у спортивній залі НВК № 125 розпочалися тренування молодшої групи баскетбольної команди закладу. Чи зможуть ці маленькі (і за ростом, і за віком) дівчата та хлопці повторити досягнення дев’ятикласників? Сподіваємося!

Педрада

11 січня 2017 року педагогічний колектив Навчально-виховного комплексу № 125 традиційно обговорював проблеми адаптації вихованців і учнів закладу до навчання на наступному рівні - «Стратегії успішної навчальної та виховної роботи з вихованцями ДНЗ, учнями 1,5 класів».
15 січ. 2017

Зірки школи (Газета, січень 2017)

10 січня 2017 року юними журналістами Навчально-виховного комплексу № 125 був презентований черговий номер шкільної газети «Шкільний обрій». У випуску – інтерв’ю з шкільними «зірочками» - призерами та переможцями ІІ туру предметних олімпіад. 19 дипломів отримали вихованці НВК за найкращі знання з математики, фізики, біології, англійської мови…
6 січ. 2017

Академія МВД

З Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ Навчально-виховний комплекс № 125 має договір про співпрацю. Актуально і пізнавально проходять на базі нашої школи заняття з права, які проводять курсанти ДДУВС, в нагоді класним керівникам закладу – серія лекцій, тренінгів «Шкільний офіцер поліції». Поїздка до вищого навчального закладу наших п’ятикласників дала змогу не тільки здружити дітлахів, а й сформувала у учнів уявлення про непросту роботу щодо патрулювання вулиць, щодо необхідних знань і умінь при дії співпрацівників МВД під час затримання порушників закону.
5 січ. 2017

Фінансова діяльність

На сайті оновлено розділ фінансової діяльності а також фінансовий звіт батьківської ради КЗО НВК 2016
1 січ. 2017