2 лют. 2016

Корисні посилання

Консультаційний центр «Liberta», ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ, Юридична клініка «Істина»
17 січ. 2016

На сайті оновлено список ресурсів для дистанційного навчання.
4 січ. 2016

Новий рік

святкування нового року в початковій і старшій школі НВК 125
27 груд. 2015

День святого Миколая

початкова школа
22 груд. 2015

Естафета

Між командами учнів 5х класів навчальних закладів № 39,70,125 проведена весела естафета до Дня святого Миколая. Цікаві змагання, радісна атмосфера сподобались і учасникам, і вболівальникам. Команда НВК № 125 зайняла ІІ місце в цих змаганнях.
19 груд. 2015

Загальні рекомендації громадянам щодо дій в екстремальних ситуаціях

Дніпропетровське міське управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляє
13 груд. 2015

Тиждень природничо-математичних наук.

З 23 по 29 листопада у НВК № 125 проведено тиждень природничо-математичних наук. Підготовча робота полягала у обговоренні заходів тижня, оприлюдненні плану його проведення, підготовці тематичного стенду та висловів відомих особистостей про значення природничо-математичних наук. Заходи було проведено згідно плану, на високому і достатньому рівні, учні 2 – 9 класів брали активну участь у заходах і як учасники, і як глядачі. Протягом тижні практикувалось вільне відвідування уроків з предметів природничо-математичного циклу колегами, адміністрацією. Підсумки тижня було підведено на загальношкільній лінійці 30 листопада: нагороджено найактивніших учасників заходів тижня, переможців конкурсів, учнів, які за тиждень отримали найбільшу кількість 10-12 балів з предметів природничо-математичного циклу.
8 груд. 2015

Акція «16 днів проти насильства»

Учасники конкурсу малюнка «Я і моя сім’я» Даша Сангайло (4 клас), Захарова Ліза (2 клас) Учні школи працюють з урядовим сайтом для дітей (сторінка «Права дитини»)
5 груд. 2015

День Свободи і Гідності

До Дня Свободи і Гідності В 7 класі НВК № 125 було проведено історичну геральдичну подорож. Учні дізналися про існування понад 40 версій, що пояснюють походження тризуба, збагатили свої знання про державні та народні символи України. Такі уроки виховують дітей, розвивають почуття любові до Батьківщини, патріотизм.
2 груд. 2015

Брейн-ринг з математики 6-7 клас