26 трав. 2015

Цивільний захист

Змагання у спорт залі
12 трав. 2015

Наші учні приймають участь у конкурсі «Єдиний простір»

Презентація і відеоролик у рамках проекту "Успішний я", "Школа - мій рідний дім"
9 трав. 2015

День Перемоги

данина відвазі, відданості та великій жертві армії і народів, в подоланні загрози нацизму і фашизму, усьому людству. В цей день прийнято вшановувати ветеранів та героїв. Цей день уособлює героїзм, силу духу, працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невмовний біль та горе учасників воєнних подій. Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Схилімо ж голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє відійшовши у вічність.
7 трав. 2015

День Цивільного Захисту в школі