Офіційний сайт НВК № 125 у м. Дніпропетровську. Школа № 125 КЗО "Навчально-виховний комплекс"

Навчальний процес

Напрямки роботи педагогічного колективу щодо підвищення якості знань учнів, формування у дітей життєвої компетентності:

1. Провести серію майстер-класів щодо проведення різних типів уроків, уроків з використанням інноваційних педагогічних технологій (перелік додається).
  2. Продовжити організацію участі учнів у конкурсах «Колосок», «Соняшник», «Гринвіч», «Левеня» тощо.
  3. Продовжити участь вчителів, вихователів у фахових конкурсах районного (міського) рівнів.
  4. Вчителям-керівникам пошуково-дослідницьких учнівських робіт при виборі теми для роботи з вихованцями орієнтуватися на ті, що знаходяться у сфері навчальних предметів інваріантної частини навчального плану.
  5. Організувати участь учнів НВК у районному захисті  пошуково-дослідницьких робіт.
  6. Продовжити практику індивідуальної роботи з учнями з метою підготовки вихованців до участі у районному турі предметних олімпіад.

Склад  творчих груп вчителів, вихователів (для підготовки і проведення майстер-класів):

1. Майстер-група – проведення уроків з використанням ІТ-технологій
Тенета Н.В.,
Товстолєс О.В.

2. Майстер-група – проведення уроків з використанням тренінгових методик
Шаманська В.Н.,
Черноус Г.І.,
Ушакова О.В.,
Прозоровська Г.В.

3. Майстер-група – проведення урока-диспута
Христюк О.Г.

4. Майстер-група – проведення уроків з використанням елементів здоров’язберігаючих технологій