Методичні об'єднання

ШКІЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ОБ’ЄДНАННЯ

МО вчителів початкових класів НВК № 125 працює над науково-методичною проблемою «Залучення  кожного школяра до навчально-пізнавальної діяльності, самостійної творчої роботи з метою розвитку інноваційної особистості».

Керівник МО - вчитель початкових класів Самарська Р.В., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педстаж 31 рік. МО включає вчителів початкової школи: 1 клас – Ушакова О.В., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, 3 клас – Прозоровська Г.В., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, 4 клас – Литвиненко О.В., спеціаліст, навчається заочно.

МО вчителів предметів математично-природничого циклу працює над науково-методичною проблемою «Оволодіння інтерактивними формами навчання, втілення їх у практику роботи».

МО очолює вчитель вищої категорії, вчитель математики і фізики Прилуцька Л.П., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, має педстаж 42 роки. МО включає вчителів математики - Шаманська В.Н., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, хімії, біології – Христюк О.Г., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, географії - Товстолєс О.В., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, Черноус Г.І., спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії, інформатики – Плоскіх Д.М., спеціаліст.

Методичне об’єднання вчителів предметів філологічного циклу НВК об’єднує вчителів української мови і літератури, світової літератури, англійської мови. Проблемна тема методоб’єднання - «Формування творчої особистості, розвиток її інноваційного потенціалу, адекватної самооцінки та позитивного мислення».

Керівник МО - вчитель світової літератури і російської мови Смєрдова М.О. - має вищу кваліфікаційну категорію, педзвання «старший учитель», «учитель-методист». У МО працюють вчитель української мови і літератури Тенета Н.В., спеціаліст І кваліфікаційної категорії, вчителі англійської мови Ганістрат С.В., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, Зеленська Ю.В.,  навчається заочно.

МО Класних керівників

Засідання МО класних керівників НВК № 125 на тему: "Виховання у сучасних умовах"

Презентація МО вчителів природничо-математичного профілю